KOMODITY

Našim hlavním předmětem činnosti je prodej základních potravinářských komodit jako jsou rostlinné oleje a tuky, maso, mléčné výrobky. Mezi naše zákazníky patří největší potravinářské fabriky ve střední Evropě. Komodity taktéž prodáváme i do retailu.

Rostlinne oleje:

Spotřebitelé požadují kromě lepší výživy i skvělou chuť a strukturu a víme, jak důležité je používat oleje, které dosahují dokonalou rovnováhu, aby poskytly všechny tři atributy. Proto nabízíme největší portfolio jedlých olejů v průmyslu a odborné znalosti na jeho využití. Pomůžeme vám vytvářet produkty, které uspokojí poptávku spotřebitelů po skvělé chuti a textuře při hledání lepších jídel. Distribuujeme oleje do potravinářského průmyslu v cisternách a IBC kontejnerech a také v retailových baleních 1L, 5L, 10L do retailu.

Slunečnicový olej

Slunečnicový olej
Slunečnicový olej je rostlinný olej získávaný ze semen slunečnice. Běžně se používá jako jedlý olej do potravin a také jako zvláčňující složka v kosmetických přípravcích. Slunečnicový olej je při pokojové teplotě kapalný. Rafinovaný olej je čirý a slabě jantarově zbarvený, má slabý tukový pach. Slunečnicový olej se používá do salátů, na smažení, fritování a vaření.

Balení: 1L, 5L, 10L, cisterna

Složení: 100% Slunečnicový olej

Řepkový olej

Řepkový olej
Řepkový olej je rostlinný olej získávaný ze semen rostliny řepky olejné. Používá se v potravinářství při výrobě např. majonéz, tatarských omáček a rostlinných tuků. Dá se na něm i dobře smažit. Dále se používá do salátů či nálevů, či jako přísada do nafty. Řepkový olej obsahuje velmi málo nasycených mastných kyselin a naopak významné množství mononenasycených i esenciálních mastných kyselin omega 6 a omega 3

Balení: cisterna

Složení: 100% řepkový olej

Palmový olej

Palmový olej
Palmový olej je forma jedlého rostlinného oleje získaného z oplodí palem, nikoli ze semen. Palmový olej z palmy olejné patří k nejběžnějším rostlinným olejům. Palmový olej snáší vysoké teploty, nepřepaluje se a zachovává si své nutriční hodnoty, takže se v kuchyni užívá především na smažení. Tento olej může být obsažen ve smíšených stolních olejích, margarínech, slaných i sladkých sušenkách, v čokoládě, nugetě, bramborových lupínkách a v mnohých dalších potravinách. Přidává se ale i do mýdel či kosmetiky.

Balení: 10kg, 20kg, 25kg, cisterna

Složení: 100% palmový olej

Kokosový olej

Kokosový olej
Kokosový olej je rostlinný olej získávaný z jader zralých kokosových ořechů z kokosové palmy. V tropech je po celé generace hlavním zdrojem tuku ve výživě milionů lidí. Má různé uplatnění v potravinářství, medicíně a průmyslu. Kokosový olej je velmi termostabilní, proto se výborně hodí na vaření a smažení.

Balení: 10kg, 20kg, 25kg, cisterna

Složení: 100% kokosový olej

Mäso

Nabízíme a distribuujeme velkoobchodně sortiment zmrazeného masa:
  • Drůbež: Kuřecí, Kachny, Husy
  • Vepřové maso
  • Hovězí maso
  • Králík

Mléčné potraviny

Prodáváme sýry různých typů a balení. Mezi ty nejprodávanější patří: Eidam, Gouda, Mozzarella. Dokážeme pro zákazníka zajistit sýr v různých baleních a formách (strouhaný, plátky, bloky) tak abychom uspokojili každého spotřebitele.
Do naší nabídky mléčných produktů patří i Máslo a Smetana.