Slider

King Food Bohemia, s.r.o.

Společnost King Food Bohemia, s.r.o. jsme založili v roce 2012 jako obchodní firmu. Od počátku je naším hlavním předmětem činnosti prodej základních potravinárskych komodit, jako jsou rastlinné oleje (slunečnicový olej, palmový olej, kokosový olej, řepkový olej a specializované tuky) rýže, mléčné výrobky a maso. Výsledkem dlouhodobých zkušeností v oblasti obchodu s potravinami bylo založení obchodních značek BONITAS a FARMLAND se snahou vytvoření a budování silných a zákazníky oblíbených značek a prinášet kvalitnější a zdravější potraviny pro zákazníky.
K dnešnímu dni King Food Bohemia s.r.o. aktivně distribuuje pod týmito značkami více než dvě stě různých potravin. Mezi ty s největším objemem prodeje patří luštěniny, obiloviny, rýže, ořechy a sušené plody. Díky mnohým mezinárodním kontaktům a dlouhodobým zkušenostem v dané oblasti dokážeme vyhovět požadavkům i nejnáročnějších zákazníků. Cílem King Food je přinášet vysokou kvalitu za velmi férové peníze.
Image
Našim hlavním předmětem činnosti je prodej základních potravinářských komodit jako jsou rostlinné oleje a tuky, maso, mléčné výrobky. Mezi naše zákazníky patří největší potravinářské fabriky ve střední Evropě. Komodity taktéž prodáváme i do retailu.
bonitas
Farmland jsou racio potraviny vysoké kvality. Farmland představuje poctivé zemědělství, lásku a péči. Pro obchodníky je snadné nabídnout Farmland, protože je ve vyšší kvalitě než drtivá většina produktů v této ceně v rámci konvenčních potravin.
bonitas
Bonitas je značka BIO potravin vysoké kvality za příznivou cenou. Zpočátku bylo možné vidět Bonitas pouze ve specializovaných BIO prodejnách, ale dnes tuto značku zalistovávají do svých nabídek velké obchodní řetězce. Se značkou se můžete setkat v Lidlu, Freshu, Kauflandu a mnoha dalších řetězcích. Dlouhodobý meziroční nárůst obratu této značky je jasným signálem, že značka má dobře nastavené procesy, kvalitní sortiment a velkou oblibu mezi zákazníky.

KONTAKT

King Food Bohemia, s.r.o.
Husinecka 903/10
130 00 Praha 3
Česka republika

IČO: 24230529
IČ DPH: CZ24230529


info@kingfood.cz